Naše služby

Vložil Tomáš Klouda 26.2.2011, autor Petr Sič
Dovolujeme si nabídnout Vám služby, které jsme schopni poskytnout:
Lisování

- Vytvořím pro Vás editici výročních koláčů
- Nalisuji Váš čaj
- Vlisuji zprávu do TeArtu či koláče (narozeninové překvapení etc.)
- Proškolím Vaše zaměstnance v lisování čajů
- Zlepším degustační schopnosti Vašeho kolektivu pomocí čajových her
- Vezmu Vás na toulky Kavkazem v degustační přednášce Gruzínských čajů
Přednášky

Gruzínský čaj je můj koníček a rád se podělím o své znalosti. Nabízím přednášky (o technice čaje, Gruzii etc.) projekcí a degustací zvolených čajů u Vás.
Ve volných chvílích jezdím po čajovnách a přednáším o gruzíňácích (od Prešova po Helsinki). Skrz vyprávění příběhů ze svých cest a degustaci představuji jednotlivé čajové regiony v Gruzii, rozdíly mezi ručně zpracovaným a továrním čaje etc. Poslední dobou mne začali bavit čajově-degustační hry. Propojuji tak degustaci čaje s rozvíjením jemnosti jazyka a chuťové paměti.

Lisování oleje
Vlastníme lis na olej - na vaše přání zpracujeme vstupní surovinu a výsledkem je olej + sušina (některé suroviny z nichž vyjde sušina lze použít jako mouku!). Napište nám mail a domluvíme se na podrobnestech o co by jste měli zájem. Můžeme poskytnout i z našich zásob, nebo přímo hotový olej, nebo mouku, vše je o domluvě.

Dovoz s lidskou tváří

Odběrem čaje podporujeme konkrétní rodiny. Proto se snažíme vyhnout "manufakturám" a překupníkům, kteří tvoří prostředníka. I když to znamená zkomplikování obchodu (jednotlivé rodiny nenabízí mezinárodní obchod a pro nás to znamená "postarat" se o čaj prakticky od jejich dveří - tedy od balení po transport k Vám).

Expedice

Snažím se "objevovat" další čaje. Existuje větší množství mini-producentů (od 5 do 20 kg / rok),z nichž někteří produkují pouze pro vlastní potřebu (popř. širší rodiny). Těmto producentům nejde "zavolat" ani napsat "email", ale je potřeba je najít a osobně přesvědčit k prodeji. Stále nám chybí pokrýt větší část Gruzie a proto se snažíme pravidelně pořádat expedice za čajem. Pokud by jste se chtěli přidat - kontaktujte mne.

Rozšíření sortimentu

Random foliage

Máme rozšířené pole působnosti!

Dovážíme čaje z Gruzie, Keni, Taiwanu, Vietnamu a Indie! Primárně se však zaměřujeme na Gruzii a Keňu. Sortiment je několikanásobně pestřejší, než když jsme začánali s distribucí, věříme, že nabídka vás osloví.

ČlánkyUdálosti

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich